Żywienie i opieka
Porady-filtr
Dyscyplina
Karmienie

Ciało

 

Czym są antyoksydanty? Co wyróżnia przeciwutleniacze CellProtect?

Niektóre witaminy, minerały i inne składniki odżywcze są określane mianem przeciwutleniaczy, ponieważ chronią organizm przed tak zwanymi "wolnymi rodnikami". Wolne rodniki są czynnymi, „agresywnymi” substancjami w organizmie i odgrywają ważną rolę w walce ze szkodliwymi bakteriami, ale często mogą także uszkadzać własne komórki organizmu. Oznacza to, że niedobór antyoksydantów może przyczyniać się do przedwczesnego starzenia się komórek.

Właśnie dlatego wiele suplementów zawiera silne przeciwutleniacze, takie jak np. witamina E. Często dodaje się jej syntetyczny odpowiednik, ale koński organizm jest w stanie wchłonąć ją tylko w pewnej określonej ilości.

CellProtect w suplementach Pavo

CellProtect to unikalny kompleks, który można znaleźć w wielu suplementach Pavo jako jasnozielone granulki. Zawiera między innymi naturalne przeciwutleniacze z rozmarynu i curry, które zapewniają wchłanianie większej ilości substancji pomocniczych odpowiedzialnych za ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami i biorą udział w wielu istotnych procesach w końskim ciele. CellProtect jest gwarancją na to, że odpowiednia ilość witaminy E jest dostępna dla innych niezbędnych procesów w organizmie, a pozostałe naturalne przeciwutleniacze wspierają walkę z wolnymi rodnikami.

CellProtect-Pavo

Pavo EPlus

Dla wsparcia mięśni

Pavo HealthBoost

Potężny zastrzyk witamin dla każdego konia

Pavo MultiVit15

Kompletny suplement witaminowy

Pavo MuscleBuild

Wspiera szybką rozbudowę mięśni

Pavo MuscleCare

Kompleksowe wsparcie mięśni